Množství větší jak 30 ks objednávejte minimálně 4 týdny předem! Těsto musí před pečením i po upečení "vyzrát" a zdobení mi zabere také hodně času.

Úvodní věta platí pro perníčky o velikosti cca 10cm a zdobených mřížkovým vyšíváním. Zda jsem schopna vyhovět Vaším požadavkům, závisí na: termínu, množství, velikosti perníčků a zejména na náročnosti zdobení. Malé perníčky s jednodušším zdobením mohu vyrobit v mnohém větším množství. Perníčky na Velikonoce objednávejte od ledna do konce února. OBJEDNÁVKY NA JAKÉKOLI PERNÍČKY S TERMÍNEM DODÁNÍ ZÁŘÍ AŽ PROSINEC PŘIJÍMÁM VŽDY JEN DO KONCE SRPNA. Poté již nepřijímám žádné další objednávky (vyjma smluvních partnerů). Jakékoli úpravy termínů sledujte na úvodní stránce.

Ceny jednotlivých kousků mám stanoveny pro každý tvar/vykrajovátko a sdělím je na dotaz. Ceny výrobků zhotovené dle Vaší představy se stanovují individuálně. Jestliže máte zájem o nezdobené kousky k vlastnímu dotvoření, jejich cena činí 300 Kč za 1 kg těsta. Množstevní slevy neposkytuji. Pokud máte zájem o levnější perníčky, pak jen na úkor velmi jednoduchého zdobení.

Samotné perníčky většinou balím do průhledných polypropylenových sáčků (náhrada celofánu vhodná pro styk s potravinami) se stužkou, nebo do sáčku s lepící klopou a s tvrdou podložkou z barevné vlnité lepenky. Malé kousky lze balit v několika kusech dohromady jako sady. Tyto způsoby balení máte již v ceně. Pokud budete mít zájem o dárkové balení do krabičky, sdělte své přání ihned s objednávkou. Cenu dárkové krabičky Vám připočtu k ceně objednávky. Závisí od její velikosti a také, zda se jedná o typizovaný rozměr nebo výrobu na zakázku.

Upečené perníkové těsto má minimální dobu spotřeby 6 měsíců od data dodání/převzetí za podmínky, že výrobek zůstane v originálním balení. Záruku na polevu neposkytuji. Její trvanlivost závisí na Vašem zacházení a prostředí.

Perníčky můžete odebrat osobně, nebo Vám budou doručeny až do domu. Zasílám i do zahraničí. Náklady na doručení hradí zákazník. Přepravní náklady účtuji dle tarifu vybraného přepravce a jejich výši sdělím předem podle velikosti objednávky (cena se v současnosti pohybuje od 100 do 150Kč). Zboží odesílám vždy řádně zabalené v kartonové krabici a důsledně proložené bublinkovou folií. Pokud se rozhodnete u objednávek do 5kg minimalizovat náklady na přepravu, můžete si zboží vyzvednout v kterékoli výdejně společnosti Zásilkovna.cz (přepravné a balné činí 65Kč u objednávek do 0,5kg, u ostatních činí 69Kč). U tuzemských objednávek v hodnotě 4000 Kč a více (hodnota dárkového balení - krabiček není do této výše započtena) Vám nebude poštovné fakturováno! U zahraničních objednávek hradíte přepravné bez ohledu na jejich výši. Za škody vzniklé během dopravy zodpovídá přepravce!

Poté, co zákazník učiní závaznou objednávku, sdělím platební údaje. S přípravou výroby začínám vždy až po připsání požadované platby-zálohy na účet! Výše zálohy závisí na velikosti objednávky - od 50 do 100% celkové hodnoty objednávky. Přestože ještě nepodléhám zákonné povinnosti EET, přijímám platby pouze na bankovní účet.

S ohledem na povinnosti vyplývající z předpisů "GDPR", učiněním  závazné objednávky mi zároveň dáváte souhlas s využitím Vašich osobních údajů (jméno, příjmení, adresa, resp. IČ) pro potřeby vystavení faktury a daňové evidence. V případě zasílání výrobků budu evidovat i Vaše telefonní číslo nutné k učinění objednávky u přepravce.

UPOZORNĚNÍ: Své výrobky nemaluji podle fotografií prací jiných pernikářek.

Vzhledem k tomu, že se jen velmi těžko hledá ohleduplný přepravce, prostorové 3D perníčky poštou nezasílám - pouze osobní odběr!