Množství větší jak 30 ks objednávejte minimálně 4 týdny předem! Těsto musí před pečením i po upečení "vyzrát" a zdobení mi zabere také hodně času.

Úvodní věta platí pro perníčky o velikosti cca 10cm zdobených vyšíváním. Zda jsem schopna vyhovět Vaším požadavkům, závisí na: termínu, množství, velikosti perníčků a zejména na náročnosti zdobení. Malé perníčky s jednodušším zdobením jsem schopna vyrobit v mnohém větším množství.  Perníčky na Velikonoce objednávejte od ledna do konce února. OBJEDNÁVKY NA JAKÉKOLI PERNÍČKY S TERMÍNEM DODÁNÍ ZÁŘÍ AŽ PROSINEC PŘIJÍMÁM VŽDY JEN DO KONCE SRPNA. Poté již nepřijímám žádné další objednávky (vyjma smluvních partnerů) a uzavírám i veškerou fotogalerii. Jakékoli úpravy termínů sledujte na úvodní stránce.

Ceny jednotlivých kousků jsou stanoveny pro každý tvar/vykrajovátko. Ceny některých kousků/sad jsou uvedeny u fotografií (stačí najet myší na fotku, nebo si zobrazit detail). Ceny výrobků zhotovené dle Vaší představy a dále výrobků u nichž nemám ve fotogalerii cenu uvedenou, se stanovují individuálně. Ve fotogalerii najdete v popisu také přibližný rozměr - většinou uvádím nejdelší stranu.  Jestliže máte zájem o nezdobené kousky k vlastnímu dotvoření, jejich cena činí 300 Kč za 1 kg. Množstevní slevy neposkytuji. Pokud máte zájem o levnější perníčky, pak jen na úkor velmi jednoduchého zdobení.  Zajímá Vás, proč mé perníčky stojí tolik, kolik uvádím? Klikněte prosím na tento odkaz: pernicky-fiivi.webnode.cz/obchodni-a-dodaci-podminky/otevreny-dopis/

Samotné perníčky většinou balím do průhledných polypropylenových sáčků (náhrada celofánu vhodná pro styk s potravinami) se stužkou, nebo uzavřené s tvrdou podložkou z barevné vlnité lepenky. Malé kousky lze balit v několika kusech dohromady. Tyto způsoby balení máte již v ceně. Pokud budete mít zájem o dárkové balení do krabičky, sdělte to prosím ihned s objednávkou.  Cenu dárkové krabičky Vám vyúčtuji samostatně. Závisí od její velikosti a také, zda se jedná o typizovaný rozměr, nebo výrobu na zakázku.  

Upečené perníkové těsto má minimální dobu spotřeby 6 měsíců od data dodání/převzetí za podmínky, že výrobek zůstane v orginálním balení. Záruku na polevu neposkytuji. Její trvanlivost závisí na Vašem zacházení a prostředí.

Perníčky můžete odebrat osobně, nebo Vám budou doručeny až do domu. Zasílám i do zahraničí. Náklady na doručení hradí zákazník. Přepravní náklady účtuji dle tarifů vybraného přepravce a jeho výši sdělím předem podle velikosti objednávky (cena se v současnosti pohybuje od 100 do 120Kč). Zboží odesílám vždy řádně zabalené v kartonové krabici a důsledně proložené bublinkovou folií. Pokud se rozhodnete minimalizovat náklady na přepravu, především u malých objednávek, můžete si zboží vyzvednout v kterékoli výdejně společnosti Zásilkovna.cz (zde činí přepravní náklady kolem 60Kč). U tuzemských objednávek v hodnotě 3000 až 4000 Kč včetně uhradíte polovinu přepravních nákladů,  v případě tuzemských objednávek nad 4000 Kč Vám bude zaslána zcela zdarma!  U zahraničních objednávek hradíte přepravné bez ohledu na jejich výši. Za škody vzniklé během dopravy zodpovídá přepravce!

Poté, co zákazník učiní závaznou objednávku, sdělím platební údaje. S přípravou začínám vždy až po připsání požadované platby-zálohy na účet!  Výše zálohy závisí na velikosti objednávky - od 50 do 100% celkové hodnoty objednávky. Přestože ještě nepodléhám zákonné povinnosti EET, přijímám platby pouze na bankovní účet. 

UPOZORNĚNÍ: Některé kousky jsou na těchto stránkách pouze ukázkou mé práce a jsou neprodejné. Patří sem zejména výrobky zdobené prostorově polevou a dále výrobky, jejichž výroba a šíření podléhá autorským právům (např. Manka, Minnie vyrobené pro vlastní potřebu)! Své výrobky nemaluji podle cizí předlohy perníčků. 

Vzhledem k tomu, že se jen velmi těžko hledá ohleduplný přepravce, prostorové 3D perníčky poštou nezasílám - pouze osobní odběr!